socialmedia i big data2

Zapraszamy na dwudniowe, bezpłatne szkolenie z zakresu wykorzystywania mediów społecznościowych oraz big data w projektowaniu i realizacji działań organizacji pozarządowych.

Warsztat skierowany jest do: przedstawicieli, pracowników, członków i wolontariuszy organizacji pozarządowych z terenu województwa śląskiego.

 

Program:

- Jak media społecznościowe zmieniły krajobraz działań organizacji pozarządowych?

- Jak angażować ludzi poprzez social media?

- Strategia obecności NGO w social media

- Działania organiczne

- Elementy reklamy

- Jak analizować i mierzyć skuteczność działań?

- Tworzenie skutecznych grafik do social media

- Pisanie treści w social media

 

Agenda:

I dzień warsztatu: 22 kwietnia (piątek) 2022 r. | start: 17.00

II dzień warsztatu: 23 kwietnia (sobota) 2022 r. | start: 9.00

 

Miejsce szkolenia i noclegu: Hotel SPA Laskowo, 47-430 Jankowice ul. Raciborska 62. Wszystkim uczestnikom projektu / warsztatu zapewniony zostanie bezpłatny nocleg oraz wyżywienie. Organizatorzy nie zapewniają dojazdu.

 

Prowadzący:

Mariusz Juszczyk - doradca, konsultant, certyfikowany trener, praktyk działań w NGO. Prowadził szkolenia m.in. dla Microsoft Polska, Miasteczka Multimedialnego, Instytutu Wzornictwa Przemysłowego oraz dla organizacji pozarządowych z całej Polski.

Piotr Dominiak - koordynator zespołów projektowych, animator społeczny, certyfikowany trener, praktyk działań w NGO, na co dzień pracownik i członek zarządu Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS.

 

Zapisy: https://app.evenea.pl/event/socialmediabigdata/

 

Kontakt w sprawie szkolenia:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ilość miejsc jest ograniczona - pierwszeństwo udziału w projekcie mają tzn. młode organizacje, tzn. te, których czas działania (liczony od daty rejestracji w KRS lub innym właściwym rejestrze/ewidencji) wynosi maksymalnie 3 lata. W pozostałych przypadkach decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia przyjmujemy najpóźniej do 20 kwietnia 2022 do godz. 20.00. Warto jednak zapisać się wcześniej, aby mieć pewność udziału. W warsztacie mogą uczestniczyć jedynie osoby, które otrzymały mailowe potwierdzenie zakwalifikowania się do udziału w projekcie.

Warsztat organizowany jest w ramach projektu " Rewolucja technologiczna w 3 sektorze", realizowanego przez Forum Organizacji Pozarządowych Subregionu Zachodniego (FOPSZ) na zlecenie Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWE FIO na lata 2021-2030.

Zgłoszenie na szkolenie jest jednoznaczne z deklaracją przystąpienia do projektu.

UWAGA! Osoby, które zarejestrują się na warsztat i nie wezmą w nim udziału, a nie poinformują nas o swojej rezygnacji, zostaną obciążone kosztami uczestnictwa w warsztacie (koszt noclegów, wyżywienia, materiałów warsztatowych, trenerów). Wartość obciążenia będzie proporcjonalna do wartości uczestnictwa 1 osoby w warsztacie.